Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

Ήλιος:Στοιχεία Αστρονομίας-Γενικές πληροφορίες

  1. Κούσης Απόστολος
  2. Αζήζογλου Αϊφέρ
  3. Ελέζη Ρομίνα-Δήμητρα
  4. Καντζιλίδου Δωροθέα
  5. Κάλφα Νηρουφέρ
  6. Μπαλτίδου Σωτηρία
  7. Κατσαρού Παρασκευή
  8. Κυρμιζοπούλου Ματθίλδη
  9. Κατσούνη Δήμητρα

Ήλιος και Υγεία

  1. Γούναρη Άρτεμη
  2. Παπαδοπούλου Αναστασία
  3. Γουσγουριώτης Δημήτριος
  4. Αραβίδου Ταμάρα
  5. Καραβέτη Ελευθερία

Ήλιος και τέχνη (πεζογραφία, ποίηση, ζωγραφική)

  1. Καραπάντσιου Ιωάννα
  2. Γιαρίμογλου Νικολέτα
  3. Σερέτη Μυρτώ
  4. Αντωνιάδου Έλενα
  5. Κασαπίδου Γεωργία

Μετρήσεις, επεξεργασία ερωτηματολογίου

  1. Βενέτης Κωνσταντίνος
  2. Γρηγορίου Βασιλική
  3. Ζησάκη Μαρία
  4. Γκατζή Φατμέ
  5. Εφραιμίδου Ελένη

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Μπεζιργιαννίδης Βασίλειος (Φυσικός)
  2. Κοκκίνη Ελένη ( Φιλόλογος)

Σχετικά άρθρα:

  1. Επίσκεψη στο Κ.Π.Ε. Παρανεστίου και στο φράγμα του Θησαυρού
  2. Επίσκεψη στο Κ.Π.Ε. Σουφλίου

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες

  1. Φραντζολά Δήμητρα (Β4)
  2. Τσιρικίδου Ασημίνα (Β4)
  3. Τσανοπούλου Πορφυρία (Β4)
  4. Μέλλιου Κατερίνα (Β4)
  5. Ψαροπούλου Ελένη (Β4)
  6. Καρανδεινός Ματθαίος (Β4)
  7. Ζακόπουλος Ιορδάνης (Β4)
  8. Χατζηαντωνίου Δέσποινα (Β4)
  9. Πατσαούρα Αθανασία (Β4)
  10. Σπανού Σταυρούλα (Β4)
  11. Τσαλίδου Μαρία (Β4)
  12. Βλάχος Κωνσταντίνος (Β4)
  13. Χατζηνικολάου Αναστάσιος (Β4)
  14. Κοτζά Σεβγή (Β4)
  15. Σάρκο Ελένη (Β4)
  16. Τοπ Αϊσέ (Β4)
  17. Τσικρίκη Θεοδοσία (Β4)
  18. Ιχτιάρ Αϊφέρ (Β4)
  19. Αμβροσιάδου Παναγιώτα (Β5)
  20. Δήμου Μαριάννα (Β4)
  21. Χατζηανδρέου Ουρανιά (Β4)
  22. Σίγκελου Θεοδοσία (Β4)
  23. Χατζοπούλου Καλλιόπη (Β4)
  24. Φιλτανίδου Κωνσταντίνα (Β4)
  25. Μετοικίδου Ειρήνη (Β4)

Συμμετέχοντες καθηγητές

1. Μπεζιργιαννίδης Βασίλειος, Φυσικός
2. Σταφανίδου Παναγιώτα, Νομικός

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Μερακλής Δημήτριος (Β6)
  2. Μπαλάση Μαρία (Β6)
  3. Μπαλέσντραβος Πασχάλης (Β6)
  4. Μπαλέσντραβος Χρήστος (Β6)
  5. Μπογδάνου Ιωάννα (Β6)
  6. Νυκτοπούλου Αθανασία (Β6)
  7. Πανδράκη Πολυχρονία-Αθανασία (Β6)
  8. Παπάζογλου Φωτεινή (Β6)
  9. Πεφτουλίδης Δημήτριος (Β6)
  10. Πεχλιβάνης Παράσχος (Β6)
  11. Ράνος Αντώνιος (Β6)
  12. Σαραβάς Βασίλειος (Β6)
  13. Σκαμιώτης Παναγιώτης (Β6)
  14. Στογιαννίδης Φώτιος (Β6)
  15. Τζαμπάζ-Μολά-Μεχμέτ Ενές (Β6)
  16. Τοπαλίδης Στυλιανός (Β6)
  17. Τοπούρογλου Μερτζάν (Β6)
  18. Τορομανίδης Θεόδωρος (Β6)
  19. Τριανταφυλλίδης Δημήτριος (Β6)
  20. Τσαλίκης Αθανάσιος (Β6)
  21. Τσεσμετζής Πορφύριος (Β6)
  22. Τσίκνας Παναγιώτης (Β6)
  23. Τσομπανόπουλος Αναστάσιος (Β6)
  24. Φυλακτάκη Αναστασία (Β6)
  25. Χαϊδόπουλος Κωνσταντίνος (Β6)
  26. Χοτουμανίδου Σταυρούλα (Β6)
  27. Χριστοφορίδου Παναγιώτα-Χρισ. (Β6)
  28. Ψωμάς Μαρίνος (Β6)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Μαλέτσκα Παναγιώτα
  2. Τσούγα Γεωργία

Σχετικά άρθρα:

  1. Συνάντηση με τον συνήγορο του παιδιού
  2. Δημοσίευση άρθρου για τον Ρατσισμό

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Κτίστης Παναγιώτης (Α3)
  2. Κυριακόγλου Ιφιγένεια (Α3)
  3. Καρτάλη Φωτεινή (Α3)
  4. Ξανθοπούλου Καλλιόπη (Α3)
  5. Σεϊμέκη Δέσποινα (Α7)
  6. Τσαλίδης Ιωάννης (Α7)
  7. Βλάχος Κωνσταντίνος (Β4)
  8. Ζακόπουλος Ιορδάνης (Β4)
  9. Ελεζί Ρομίνα-Δήμητρα (Β4)
  10. Καρανδεινός Ματθαίος (Β4)
  11. Μέλλιου Κατερίνα (Β4)
  12. Πατσαούρα Αθανασία (Β4)
  13. Σίγκελου Δώρα (Β4)
  14. Τσικρίκη Θεοδοσία (Β4)
  15. Χατζηανδρέου Ουρανία Ραφαήλα (Β4)
  16. Χατζηνικολάου Αναστάσιος (Β4)
  17. Χατζοπούλου Καλλιόπη (Β4)
  18. Φιλτανίδου Κων/να (Β4)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί::

  1. Καραγκιοζίδου Γεωργία
  2. Φωτεινάκη Μαρία

Σχετικά άρθρα:

  1. Επίσκεψη στο Κ.Π.Ε. Φιλίππων


Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Κτίστης Παναγιώτης (Α3)
  2. Γκίκα Κέισι (Β1)
  3. Κερεζίδου Ελευθερία (Β2)
  4. Κοσιαρά Κωνσταντίνα (Β2)
  5. Κουτσούμπα Σουλτάνα (Β2)
  6. Λεοντής Δημήτρης (Β2)
  7. Μαστορίδης Θεόδωρος (Β2)
  8. Μούργος Παντελής (Β3)
  9. Περβανάς Γιάννης (Β3)
  10. Τζιρούδα Μαρία (Β3)
  11. Τογκα Κωνσταντινιά (Β3)
  12. Τυμπανίδου Κωνσταντίνα (Β3)
  13. Μπαλάση Μαρία (Β6)
  14. Μπογδάνου Ιωάννα (Β6)
  15. Πεφτουλίδης Δημήτρης (Β6)
  16. Φυλακτάκη Αναστασία (Β6)
  17. Χριστοφορίδου Παναγιώτα (Β6)
  18. Γεωργιάδου Αθηνά (Β1)

Συμμετέχοντες καθηγητές/τριες:

  1. Καραγκιοζίδου Γεωργία
  2. Κυρμανίδης Αναστάσιος

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αδαμίδου Θεοκλητία (Γ7)
  2. Βακάμη Μαρία (Γ7)
  3. Βασιλειάδου Δέσποινα (Γ7)
  4. Δεμενίδου Βιργινία (Γ7)
  5. Δεμερτζή Ειρήνη (Γ7)
  6. Κυνηγοπούλου Μαρία (Γ7)
  7. Μαυρίδου Κωνσταντίνα (Γ7)
  8. Μεχμέτ Αλή Γκιουλτέν (Γ7)
  9. Παρασκευοπούλου Μαλβίνα (Γ7)
  10. Τσαχίδου Αλιόνα (Γ7)
  11. Χατζόπουλος Δημήτριος (Γ7)
  12. Τοπαλίδου Ιωάννα (Γ7)
  13. Τσάκαλου Μαρίνα (Γ6)
  14. Φίρμπα Μαρία (Γ6
  15. Χιονίδου Ιλόνα (Γ6)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Βρέττα Αδαμαντία (ΠΕ02)
  2. Στεφανίδου Παναγιώτα (ΠΕ13)

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Κεχαγιάς Ευάγγελος (Α5)
  2. Κιαχίδης Απόστολος (Α5)
  3. Κομήτης Απόστολος (Α5)
  4. Κομματίδης Αλέξανδρος (Α5)
  5. Κοτζαμπάσης Στυλιανός (Α5)
  6. Κουρουτζή Νουρντάν (Α5)
  7. Κουτρουλός Μάριος Βασίλειος (Α5)
  8. Κουτσούμπας Βασίλειος (Α5)
  9. Κρητικού Αργυρούλα (Α5)
  10. Λεχούδης Σταύρος (Α5)
  11. Κυρλίντ Ελίζ (Α5)
  12. Λυκοτσέτα Πολυχρονία Λύδια (Α5)
  13. Μαλκότς Μπελκίς (Α5)
  14. Ματάνης Κωνσταντίντος (Α5)
  15. Μουμίν Ογλού Σερντάλ (Α5)
  16. Μουμτζή Ολγα (Α5)
  17. Μουρατίδου Κυριακή Βίκη (Α5)
  18. Μουρσέλ Ογλου Μπουρτζού (Α5)
  19. Μπεγκλαριάν Γκόρ (Α5)
  20. Μπερέζα Εγκόρ (Α5)
  21. Μπουναρτζή Αλή (Α5)
  22. Μπουντλιάκης Αθανάσιος (Α5)
  23. Πουτακίδης Αλέξης (Α5)
  24. Νουρή Ογλού Νταμλά (Α5)
  25. Ντόντης Γεώργιος (Α5)
  26. Παναγιωτόπουλος Μιχαήλ (Α5)
  27. Παπαδόπουλος Ευάγγελος (Α5)
  28. Παπαστεφάνου Οδυσσέας (Α5)
  29. Πρασίνγκ Σεάν (Α5)
  30. Ραμαδάν Σαλήχ Σερίφ (Α5)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Κιατίπης Ευάγγελος
  2. Καραλίδης Ηλίας

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αντωνιάδης Χαράλαμπος (Α4)
  2. Αβραμίδης Σταύρος (Β1)
  3. Αθανασιάδης Χρήστος (Β1)
  4. Ασλανίδης Αντώνιος (Β1)
  5. Αχταρίδης Ιωάννης (Β1)
  6. Βαταμίδης Αναστάσιος (Β1)
  7. Βαταμλιδης Θεολόγος (Β1)
  8. Γιαννακόπουλος Χαράλαμπος (Β1)
  9. Γιώρας Κωνσταντίνος (Β1)
  10. Δρακίδης Ευστάθιος (Β1)
  11. Επομενίδης Κοσμάς (Β1)
  12. Ευστρατιάδης Βασίλειος (Β1)
  13. Ιωάννου Ιωάννης (Β1)
  14. Κανακίδης Θεόδωρος (Β1)
  15. Καννάαν Μωχάμετ Λούει (Β2)
  16. Κοτανίδης Στυλιανός (Β2)
  17. Κρητικού Αργυρούλα (Α5)
  18. Κυρλίντ Ελίζ (Α5)
  19. Λυκοτσέτα Πολυχρονια-Λυδία (Α5)
  20. Σεϊμέκη Νεκταρία (Α6)
  21. Μισκάκη Σοφία (Α3)
  22. Σεφερίδου Ελένη (Α6)
  23. Σελένιου Αγγελική (Α3)
  24. Ορφανίδου Σταυρούλα (Α3)
  25. Πασχάλη Γεωργία (Α3)
  26. Γαμβρέλη Αικατερίνη (Β1)
  27. Καρά Χοτζά Σεβγκιούλ (Β2)
  28. Καραχουσείν Αϊσε (Β2)
  29. Κοτζά Τζειλάν (Β2)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Εξαφτόπουλος Ανέστης
  2. Βασιλειάδου Φωτεινή

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αγοραστού Θεοδώρα (Α1)
  2. Αλεξανδρίδου Μαρία (Α1)
  3. Δερμανοπούλου Άννα (Α1)
  4. Γαρουφαλή Άννα (Α1)
  5. Αντωνιάδου Σοφία (Α1)
  6. Γκαλιδούδη Ευμορφία (Α1)
  7. Ζησούλα Κρυσταλλία (Α1)
  8. Χορόζη Ελευθερία (Α7)
  9. Στεφανίδου Δέσποινα (Α7)
  10. Τσιπιτσούδη Μαρία (Α7)
  11. Χατζησταμάτη Αναστασία (Α7)
  12. Φραντζολά Δήμητρα (Β4)
  13. Σπανού Σταυρούλα (Β4)
  14. Τσαλίδου Μαρία (Β4)
  15. Σεκριλάτζε Μαρία (Β7)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Μαρίνα Ούτου (ΠΕ02)
  2. Στεφανίδου Παναγιώτα (ΠΕ05)

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αγγελίδης Αλέξανδρος (Α4)
  2. Αλή Ογλού Αλή (Α4)
  3. Αντωνακάκη Ελένη (Α4)
  4. Αντωνακάκης Χαράλαμπος (Α4)
  5. Αντωνιάδης Χαράλαμπος (Α4)
  6. Αρχαντάκη Αθανασία (Α4)
  7. Βάκας Λάμπρος (Α4)
  8. Βαρυτιμιάδης Μιλτιάδης (Α4)
  9. Βασιλειάδης Αλέξανδρος (Α4)
  10. Βούλκος Δημήτριος (Α4)
  11. Γεωργιάδου Δημήτριος (Α4)
  12. Γόυτας Μαρία (Α4)
  13. Δαουτάκης Μάριος (Α4)
  14. Εκιτσίδης Εκιζόγλου Αλέξανδρος (Α4)
  15. Εμβέρ Ογλού Ερδέμ (Α4)
  16. Εμίν Ογλού Ερδέμ (Α4)
  17. Ζωγραφίδου Κυριακή (Α4)
  18. Ηλιάσκου Μαρία Στέλλα (Α4)
  19. Θεοδωρίδης Μιλτιάδης (Α4)
  20. Ιμπίς Νεσρά (Α4)
  21. Ισμαήλ Ογλού Αζίμ (Α4)
  22. Καζαζιάδης Ιορδάνης (Α4)
  23. Καπζά Μουράτ (Α4)
  24. Καραγιάννης Χρήστος (Α4)
  25. Καραγιαννίδης Αναστάσιος (Α4)
  26. Καραμάνης Δημήτριος (Α4)
  27. Καραμπάσης Κωνσταντίνος (Α4)
  28. Κατσιλίδης Νικόλαος (Α4)
  29. Κεφαλά Νικολέττα (Α4)
  30. Λάππα Χρυσή (Α4)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Κιατίπης Ευάγγελος
  2. Καραλίδης Ηλίας

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αγοράτσιου Θεοδώρα (Α1)
  2. Αλεξανδρίδου Αναστασία (Α1)
  3. Αλεξανδρίδου Μαρία (Α1)
  4. Αλή Ογλού Τσιλέρ (Α1)
  5. Ανανιάδου Μαρία (Α1)
  6. Bαρητιμιάδης Δημήτρης(Α1)
  7. Βασιλιάδης Ανέστης(Α1)
  8. Βομβαρδά Θεοδώρα (Α1)
  9. Βραχιόλη Μένια (Α1)
  10. Βρίζας Κωνσταντίνος (Α1)
  11. Βρίζας Σωτήρης (Α1)
  12. Δαμνιανού Αλεξάνδρα (Α1)
  13. Δερμανοπούλου Άννα (Α1)
  14. Δημητριάδου Ευστρατία (Α1)
  15. Σιδερίδου Σοφία (Α7)
  16. Σπιρλιάδου Κατερίνα (Α7)
  17. Τσαλίδης Γιάννης (Α7)
  18. Τσιγάρας Χρήστος (Α7)
  19. Φιλιππίδου Μαργαρίτα (Α7)
  20. Φλώρου Δήμητρα (Α7)
  21. Χατζηπαπαδόπουλος Φώτης (Α7)
  22. Χατζηευστρατίου Μανώλης (Α7)
  23. Χατζηιωάννου Βασιλική (Α7)
  24. Ψωμαδόπουλος Κωνσταντίνος (Α7)
  25. Αντωνακάκη Ελένη (Α4)
  26. Αρχοντάκη Αθανασία (Α4)
  27. Σβυρίγκου Νικολέτα (Α6)
  28. Σεϊμέκη Δέσποινα-Μαρία (Α3)
  29. Σβυρίγκου Νικολέτα (Α3)
  30. Κλειμενίδου Ασπασία (Α2)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Μαυροδή Αικατερίνη
  2. Βογιατζής Γεώργιος

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αρναούτ Μετζνούν (Α1)
  2. Γουυσγουριώτη Ελένη (Α1)
  3. Γουυσγουριώτη Παρασκεύη (Α1)
  4. Διαφωνίδου Μαρία (Α1)
  5. Γαρουφαλή Άννα (Α1)
  6. Αντωνιάδου Σοφία (Α1)
  7. Γκαλιδούδη Ευμορφία (Α1)
  8. Ζήζουλα Κρυσταλλία (Α1)
  9. Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος (Γ5)
  10. Παπαδόπουλος Μάρκος Ευάγ. (Γ5)
  11. Πατσαμάνης Γεώργιος (Γ5)
  12. Ρούφος Χρήστος (Γ5)
  13. Πειρουνίδου Σωτηρία (Γ5)
  14. Σιρκοπούλου Αναστασία (Γ5)
  15. Παπαϊωάννου Ιωάννα (Γ5)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Γκόγκου Μαρία (ΠΕ02)
  2. Στεφανίδου Γεωργία (ΠΕ05)

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες

  1. Ασλανίδης Αντώνης (Β1)
  2. Βαρσάμης Βύρων (Β7)
  3. Γιουσούφ ογλου Τουράν (Β5)
  4. Γουναρίδης Ιωάννης (Β5)
  5. Γρηγορίου Βασιλική (Β5)
  6. Δρακίδης Ευστάθιος (Β1)
  7. Ιωαννίδης Γεώργιος (Β5)
  8. Kαντζιλίδου Δωροθέα (Β5)
  9. Κεχαγιάς Ευάγγελος (Α5)
  10. Κουτρουλός Μάριος- Βασίλειος (Α5)
  11. Παρασκευόπουλος Χρήστος (Β3)
  12. Πεφτουλίδις Δημήτρης (Β6)
  13. Σαββίδης Ισάακ (Β3)
  14. Σάρκο Ελένη (Β4)
  15. Σεκριλάτζε Μαρία (Β7)
  16. Τσίκνας Παναγιώτης (Β6)
  17. Τσικρίκι Θεοδοσία (Β4)
  18. Φιλτανίδου Κωνσταντίνα (Β4)
  19. Χατζηανδρέου Ουρανία-Ραφαήλα (Β4)
  20. Χοτουμανίδου Σταυρούλα (Β6)
  21. Ψωμάς Μαρίνος (Β6)
Υπεύθυνοι καθηγήτες:
  1. Ιωαννίδης Παναγιώτης
  2. Νίσκου Ισμήνη

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Αγγελίδου Αναστασία (Α1)
  2. Βομβαρδά Θεοδώρα (Α1)
  3. Βασιλειάδης Ανέστης (Α1)
  4. Βαρητιμιάδης Δημήτριος (Α1)
  5. Βραχιώλη Βαλσάμω (Α1)
  6. Βρίζας Κωνσταντίνος (Α1)
  7. Βρίζας Σωτήριος (Α1)
  8. Δημητριάδου Ευστρατία (Α1)
  9. Δαλαμπέλα Κυριακή (Α1)
  10. Δερμεντζοπούλου Αναστασία (Α1)
  11. Αλεξανδρίδου Αναστασία (Α1)
  12. Τάσιος Δημήτριος (Γ5)
  13. Πεντεζίδης Γεώργιος (Γ5)
  14. Παπαδόπουλος Κυριάκος (Γ2)
  15. Κερατσίδου Αγγελική (Γ3)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Γκόγκου Μαρία (ΠΕ02)
  2. Ούτου Μαρίνα (ΠΕ02)

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Κεχαγιάς Ευάγγελος (Α5)
  2. Κιαχίδης Απόστολος (Α5)
  3. Κοτζαμπάσης Στυλιανός (Α5)
  4. Κουτρουλός Μάριος Βασίλειος (Α5)
  5. Λεχούδης Σταύρος (Α5)
  6. Ματάνης Κωνσταντίνος (Α5)
  7. Μπεγκλαριάν Γκορ (Α5)
  8. Μπερέζα Εγκόρ (Α5)
  9. Μπουντλιάκης Αθανάσιος (Α5)
  10. Μπουτακίδης Αλέξης (Α5)
  11. Ντόντης Γεώργιος (Α5)
  12. Παναγιωτόπουλος Μιχαήλ (Α5)
  13. Παπαδόπουλος Ευάγγελος (Α5)
  14. Παπαστεφάνου Οδυσσέας (Α5)
  15. Πράσινγκ Σεάν (Α5)
  16. Καραγιάννης Χρήστος (Α4)
  17. Σκορδούλης Γιώργος (Α6)
  18. Κρητικού Αργυρούλα (Α5)
  19. Κυρλιντ Ελίζ (Α5)
  20. Λυκοτσέτα Πολυχρονία Λυδία (Α5)
  21. Σεϊμέκη Νεκταρία (Α6)
  22. Μυσκάκη Σοφία (Α3)
  23. Σεφερίδου Ελένη (Α6)
  24. Σελένιου Αγγελική (Α3)
  25. Ορφανίδου Σταυρούλα (Α3)
  26. Πασχάλη Γεωργία (Α3)
  27. Γαμβρέλη Αικατερίνη (Β1)
  28. Καρά Χοτζά Σεβγκούλ (Β2)
  29. Καραχουσείν Αισέ (Β2)
  30. Κοτζά Τζειλάν (Β2)
Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:
  1. Εξαφτόπουλος Ανέστης
  2. Βασιλειάδου Φωτεινή

Συμμετέχοντες μαθητές/τριες:

  1. Μαλλιαρίδου Αθανασία (Γ1)
  2. Ζλατίνη Λίνα (Γ1)
  3. Κεχαγιόγλου Δάφνη (Γ1)
  4. Δεμερτζίδου Σοφία (Γ1)
  5. Ανδρεάδης Χρήστος (Γ1)
  6. Ρέστα Βάλια (Γ2)
  7. Βακίανης Παναγιώτης (Γ2)
  8. Γκίκα Βούλα (Γ2)
  9. Αρναόυτ Μελτέμ(Γ2)
  10. Παπαδόπουλος Κυριάκος (Γ2)
  11. Ουγιούρ Γουνάι (Γ2)
  12. Δεζή Χασάν Φατμά (Γ3)
  13. Ζωσιμίδης Χριστόφορος (Γ3)
  14. Δούγλου Δημήτρης (Γ3)
  15. Μπεμπέκη Λουλούλα (Γ4)
  16. Νταουτίδου Αναστασία (Γ4)
  17. Λυκοτσέτας Ευάγγελος (Γ4)
  18. Παπαχρήστου Ειρήνη (Γ5)
  19. Τοπαλίδου Ιωάννα (Γ6)
  20. Φίρμιπα Μαρία (Γ6)
  21. Αμανιού Αλεξάνδρα (Γ7)
  22. Ρούσκα Ευδοξία (Γ7)
  23. Χατζόπουλος Δημήτριος(Γ7)

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί:

  1. Παπαδημητρίου Άγγελος
  2. Πετρίδης Στέφανος